BICOM BODYCHECK 2

O přístroji

Prevence a včasné rozpoznání potíží jsou stále důležitější. Dnešní životní styl, výživa a znečištění životního prostředí mohou tělo výrazně oslabit. Energetické poruchy se někdy vyvíjejí postupně, aniž by pacient něco konkréního cítil.

BICOM BodyCheck2 vám umožní kompletní, bioenergetickou kontrolu zdravoního stavu. Automaticky skenuje frekvenční vzorky celého těla, vnitřních orgánů, kostí a tkání až na buněčnou úroveň buněk a vyhodnotí je.

Přístroj je k dispozici ve 2 verzích: jako BICOM BodyCheck2 Lite základní verze a BICOM BodyCheck2 Standard s rozšířenými funkcemi. Upgradování z verze „Lite“ na „Standard“ je možné kdykoli.

Během krátké doby získáte přehled o energetickém stavu vašeho klienta. Pro nalezené poruchy vám BICOM BodyCheck2 navrhne možné příčiny a související nápovědu pro další ošetření.

Hlavní výhody:

  • jednoduché, intuitivní ovládání
  • názorné a snadno pochopitelné vyhodnocení
  • vysoký stupeň automatizace
  • efektivní, rychlý a výkonný
  • podpora BICOM terapie

Inovativní způsob testování

 1. Jako bioenergetická testovací metoda zjišťuje BICOM BodyCheck2 celý energetický stav těla prostřednictvím speciálních sluchátek.
 2. Kromě existujících dysbalací můžete také identifi kovat energetické poruchy dlouho předtím, než se projeví fyzicky, a tak slouží také jako prevence.
 3. Vizualizace výsledků vezme vaše klienty na výlet skenováním. Tím se zvýši jejich porozumění zobrazeným hodnotám a podpoří jejich spolupráce při ošetření.
 4. Ideální pro optimální práci i bez znalostí manuální testovací techniky.
 5. Jasné struktury a minimální náročnost na školení vám usnadní začátek práce s přístrojem.

  Chcete se objednat?

  Nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Zavolejte nám!

  NÁZORY KLIENTŮ

  Jakou máte zkušenost s BICOMEM?

  Dlouhodobě jsem se trápila s nesnesitelnou bolestí ruky. I přes několik návštěv různých doktorů, jsem stále nevěděla, co mi je. Vyhledala jsem proto jiné možnosti a šla na doporučení mých známých na BICOM. Hned po první návštěvě jsem věděla, proč mám takové bolesti. Bolesti byly z důvodu borélie, kterou doktoři nezjistili. Terapie mi hned napoprvé zabrala a bolesti odezněly. Po pár sezeních mi borélie z těla vymizela úplně.

  Kristýna Mušec, Ostrava

  CHCI SE OBJEDNAT

  Objednávkový formulář