BICOM OPTIMA VERZE 2

O přístroji

Jde o přístroj s diagnostickými i terapeutickými možnostmi pracující na bázi biorezonance a umožňuje léčbu akutních a chronických onemocnění.

Přístroje Bicom se využívají v humánní, dentální a veterinární medicíně a jsou registrovány jako zdravotnické prostředky třídy 1, ale jedná se stejně jako u homeopatie a akupunktury o oblast tzv. alternativní medicíny.

Diagnostická část (EAV) pracuje na principu měření vodivosti v místě akupunkturních bodů.
Odchylky od jejich normálních hodnot umožňují diagnostikovat příčiny obtíží. Další možností diagnostiky je testování za pomocí testovacích sad.

Terapeutická část snímá pomocí elektrod kmitočty organizmu, upravuje je pomocí
biologického filtru a zharmonizované vrací zpět. Tím dochází k harmonizaci organismu na biofyzikální úrovni a k aktivaci samoregulačních schopností a odstranění obtíží.

Podobně lze snímat kmitočty i různých organických či anorganických látek a tyto kmitočty dále upravovat. Této možnosti se využívá např. při léčení alergií, bakterií, virů, plísní,  závislostí vč. kouření či detoxikaci organizmu.

Více informací  o tom jak metoda BICOM funguje najdete zde.

V paměti přístroje Bicom optima II. generace je uloženo 1176 terapeutických programů a 548 digitálních substancí. Všechny programy lze individualizovat testováním přímo na klienta. Tímto způsobem lze léčit veškeré zdravotní obtíže, často s velmi překvapivými výsledky. 

Velmi dobrých až vynikajících výsledků se dosahuje při léčení funkčních potíží, zejména alergií, zažívacích potíží, migrén, chronických únavových stavů, snížené imunity, opakovaných infekcí dýchacích cest, močových cest, prostaty, borreliosy, virů, EBVirosy, infekční mononukleosy, salmonelosy, psychosomatických obtížích atd., ale i u různých bolestivých stavů pohybového aparátu.

Rozšíření frekvenčního rozsahu o nízké frekvence umožňuje Bicom optima ovlivňovat patologické procesy na úrovni centrálního nervového systému. Rozšíření frekvenčního rozsahu ze 150 KHz na 250 KHz přináší lepší efekt u akutních stavů.

Výhody přístroje oproti 1. verzi BICOM OPTIMA

  • Bicom optima 2. generace obsahuje 176 nových programů
  • Prostřednictvím 4 terapeutických kanálů umožňuje nová optima provádět 4 terapie najednou.
  • Rychleji dosáhnete terapeutického účinku.
  • Nové základní programy byly doplněny o standardizovaný systém harmonizace bez testování. Tento systém umožnuje řešit efektivně a rychle některé chronické zátěže organismu bez testování dle přednastaveného plánu.
  • Nový Bicom optima pracuje i v nízkých frekvencích 1-25 Hz, to umožňuje regulaci a uvolnění blokád na psychické úrovni, tak i nově od 150 KHz do 250 KHz, což umožňuje ještě lépe eliminovat záteže, které jsou více na fyzické úrovni.
  • Dynamická multipulzní harmonizace – kromě osvědčených způsobů „zesilující“ a „tlumící“ je nově také „střídavý“. To umožnuje aktivaci magnetického pole pro zesílení efektu.
  • Každý řetězec obsahuje 3 nové programy a dodatečné další 3 programy dle doporučení Dr. Riffela. Zvýšení efektu je umožněno díky prodloužení času pásmové propusti a průběhu zesílení. Toto dříve nebylo možné!
  • Databáze digitálních substancí je doplněna o 148 nových vzorků.
  • Program z II. kanálu se nově přenáší i do výstupních elektrod jako další výstupní signál a do výstupního pohárku. Dříve byl program z II. kanálu přenesen pouze do výstupní modulační podložky.
  • Komfortní Konzole vstupních pohárků u stolního Bicomu.
  • Komponenty byly vylepšeny a výrazně zlepšují komfort obsluhy.
  • Na pravé straně předního panelu u stolního Bicomu je multifunkční displej pro EAV. Oba displeje lze nově rovněž ovládat dotykově. U mobilního přístroje je obsluha možná přes jeden displej. Kromě toho má Bicom optima mobile stejné možnosti jako stolní jednotka.

Hlavní výhody přístroje BICOM OPTIMA VERZE 2:

  • Lepší efekt a úspora času – rychlé terapeutické účinky
  • Doplněné programy pro alergie a patogenní substance
  • Během intenzivní práce zkoušení a testování Dr. Marcel Riffel zjistil, že pomocí delšího času průběhu frekvencí dosáhl lepšího efektu.
  • Z tohoto důvodu jsou k dispozici nové programy, které mají delší pásmovou propust, která dříve nebyla možná.
  • Původní programy na alergie a eliminaci patogenů pracovaly v normálních frekvencích. Nové programy pracují také i v nízkých frekvencích.

Chcete se objednat?

Nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Zavolejte nám!

NÁZORY KLIENTŮ

Jakou máte zkušenost s BICOMEM?

Dlouhodobě jsem se trápila s nesnesitelnou bolestí ruky. I přes několik návštěv různých doktorů, jsem stále nevěděla, co mi je. Vyhledala jsem proto jiné možnosti a šla na doporučení mých známých na BICOM. Hned po první návštěvě jsem věděla, proč mám takové bolesti. Bolesti byly z důvodu borélie, kterou doktoři nezjistili. Terapie mi hned napoprvé zabrala a bolesti odezněly. Po pár sezeních mi borélie z těla vymizela úplně.

Kristýna Mušec, Ostrava

CHCI SE OBJEDNAT

Objednávkový formulář