Náš příběh

Terapeut Jan Dedek

Naše rodinná zkušenost s biorezonancí a s přístrojem BICOM sahá do doby více než před 20 lety. Na počátku byla nenahraditelná vlastní zkušenost v pozici klientů a díky přístroji BICOM jsme si vyřešili velké množství zdravotních problémů včetně vleklých a chronických, s nimiž si klasická medicína nevěděla rady. Za ta léta jsme měli možnost sledovat celou metodu i postupný vývoj samotného přístroje.  

Před čtyřmi lety jsme si koupili dům a když jsme zvažovali, jak prostory co nejlépe využít, padlo jednohlasné rozhodnutí začít se naplno věnovat aktivitám, které nás budou těšit, budeme je rozvíjet s láskou a s radostí. Od začátku nás těšilo lidem poskytovat nejen profesionální terapie, ale i vědomí, že klientům opravdu pomáháme a že naše usilí je smysluplné. 

Navíc jsme rodina aktivních pejskařů a kynologie je významnou součástí našeho života, tudíž to byla jen otázka času a začali jsme provozovat i terapie v rámci veterinárnímu využití přístroje. 

S vysokou úspěšností se zabýváme celou řadou zdravotních potíží jak fyzického, tak i emocionálního charakteru. Předností naší práce je celostní přístup. Hledáme a následně odbouráváme příčiny onemocnění, nezabýváme se pouze příznaky. Razíme filozofii, že tělo i duše musí být v rovnováze, a proto je potřeba zjistit příčinu onemocnění a bolesti.

Vždy se u nás setkáte s profesionálním, individuálním a laskavým přístupem. Pomoc u nás najdou jak lidé, tak i jejich domácí mazlíčci, jako jsou pejsci, kočky, ale máme praxi i s terapií u koní.

Těšíme se na Vaši návštěvu, jste srdečně zváni. 

Chcete se objednat?

Nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Zavolejte nám!

NÁZORY KLIENTŮ

Jakou máte zkušenost s BICOMEM?

Dlouhodobě jsem se trápila s nesnesitelnou bolestí ruky. I přes několik návštěv různých doktorů, jsem stále nevěděla, co mi je. Vyhledala jsem proto jiné možnosti a šla na doporučení mých známých na BICOM. Hned po první návštěvě jsem věděla, proč mám takové bolesti. Bolesti byly z důvodu borélie, kterou doktoři nezjistili. Terapie mi hned napoprvé zabrala a bolesti odezněly. Po pár sezeních mi borélie z těla vymizela úplně.

Kristýna Mušec, Ostrava

CHCI SE OBJEDNAT

Objednávkový formulář