Příběhy pacientů

Zde můžete vidět, jaké zdravotní změny se projevily u pacientů za pomoci biorezonanční metody BICOM. Nejlepší výsledky terapie jsou v oblasti alergických nemocí, zejména respiračních a kožních alergií – ekzémů, herpes virů – oparů, astma, ale také virových a bakteriálních infekcí a zánětů.

Videopříběhy

Michaela Třísková – alergie, atopický exem u syna

Alena Bártová – bolest ruky při spaní

Eliška Mošnerová – psychická nevyrovnanost, stres

Ivana Nouzovská – problémy s ušima, nateklé uši, exémy

před / po terapii BICOM

Zatížení herpes virem – před a po terapii, 2 ošetření BICOM, rozdíl po týdnu

Atopický ekzém před a po terapii, 1 ošetření, rozdíl po týdnu, vytestována intolerance kravského mléka

Ekzém – první foto v 6 měsících, druhé foto ve 12 měsících, celková harmonizace Bicomem vč. eliminace alergenů, terapie byla prováděna 1x týdně po dobu 6 měsíců

Atopický ekzém od dětství před a po terapii, 3 ošetření

paní B. – počas šiestych rokov sme navštívili viacerých kožných lekárov a alergológa, no nikde nám nevedeli pomôcť, lieky a rôzne krémy (zarobené krémy, krémy obsahujúce antibiotiká a krémy s kortikoidmi) nezabrali, stav chodidla dcérky sa postupne zhoršila. V lete mala chodidlá také suché, popraskané, že sa nevedela postaviť na nohu, a pritom sme denne 3 krát používali vypísané krémy. V septembri sme sa dostali na BICOM terapii, a stav chodidla dcéry sa hneď po prvej terapii viditeľne zlepšila.

Textové příběhy

Odvykání kouření
Silný kuřák 42 let, více než 60 cigaret denně, sám přešel na kouření elektronické cigarety v prosinci 2011. Jeho zdravotní stav se ale nelepší, má třes ve svalech, nález na štítné žláze, vysoký krevní tlak. Elektronickou cigaretu kouří téměř celý den, náplně odpovídají silným cigaretám. Záhy zjišťuji, že se v dávce nikotinu se dostane až na 130 cigaret denně. Má příznaky intoxikace nikotinem. Aplikuji antinikotinovou terapii Bicom, kde místo nedokouřené cigarety dávám do vstupního pohárku náplň do elektronické cigarety, v květnu 2012. Pacient úspěsně nekouří , během léta 2012 pociťoval chuť na klasickou cigaretu, pro kterou absolvoval novou terapii , tentokrát s cigaretou.Opět terapie zabírá, pacient trvale nekouří, zahájil detoxikaci s Bicomem, hodnoty krevních náběrů štítné žlázy jsou v současnosti/ leden 2013/ téměř v normě, třes způsobený intoxikací nikotinem, a poruchou štítné žlázy zmizel.
Porucha slinivky břišní
Pacient s akutní poruchou slinivky břišní přichází na terapii, byl mu nasazen insulín v ordinaci internisty v září 2012. Po 3 sezeních na Bicomu, kde byla kromě jiného posilována slinivka břišní, mu byl internistou v lednu 2013 insulín vysazen. Pacient se cítí dobře, podniká, psychickou a fyzickou zátěž toleruje bez omezení.
Dušnost, štítná žláza, alergie na roztoče
V létě 2012 přichází pacientka pro dušnost, kterou musí řešit akutně zavoláním záchranky. Je 3 měsíce po porodu, vše bez komplikací. Je alergická na pyly a roztoče, dále na inhalační kortikosteroidy, které nemůže užívat.V dušnosti se zhoršuje psychika.Má onemocnění štítné žlázy již několik let. Užívá léky. Po 3 sezeních na přístroji Bicom, kdy byly řešeny roztočové alergeny a zátěže na plicním okruhu štítné žláze, přichází pacientka na kontrolu štítné žlázy k lékaři. Lékař zjišťuje zmenšení obvodu krku o 1,7 cm a snižuje dávkování léků na polovinu. V prosinci 2012 se pacientka se cítí lépe, od začátku terapií Bicom nemusela volat záchranku, dušnost se dostavuje při psychické zátěži, zvládá ji sama . Užívá inhalační přípravek na roztažení průdušek a homeopatika na akutní stres. Behěm terapií jsem zatím stačila zmenšit alergii na roztoče. Budeme pracovat s pylovou alergií a psychikou.
Hormonální disbalance a návaly
Dnes jsem měl možnost hovořit s paní, která byla na terapii před rokem. Stěžovala si předtím na návaly spojené s klimakteriem. 1x jsem prováděl terapii hormonální regulace, od té doby měla 5x pravidlené menses, nyní je opět nepravidelné, nicméně návaly od té doby nemá.
Klouby a páteř
84 letá paní přišla o berlích s roky trvajícími bolestmi páteře ramenních a kyčelních kloubů. Provedl jsem terapii blokád páteře, hlubokých blokád, terapii arthrozy kyčelních kloubů. Po první terapii odezněly potíže s páteří a kyčlemi, nyní pracujeme na bolestech rukou, které zatím terapii vzdorují. Od první teapie uběhly 4 měsíce a páteř je stále volná.
Achilova šlacha
Sám se ve volném čase bavím tenisem a badmintonem. Chodíváme hrát do hal na parketách. V průběhu zimy mi zduřela Achilova šlacha na pravé noze v důsledku přetížení. Potíž jsem zpočátku ignoroval, protože potíže trvaly již delší dobu ale daly se vydržet. Koncem zimní sezony jsem nebyl schopen udělat rychlejší krok, bolest byla i v klidu. Zkoušel jsem rehabilitaci, s dočasným efektem, nemohl jsem již na delší vycházku než 500m. Na podzim jsem navšívil ortopeda, ketrý mi sdělil, že se jedná o chrodnický poúrazový stav, který skončí dříve nebo později prasknutím Achilovky. Doporučil mi operaci. Tu jsem odmítl a začaj jsem intenzivní terapii na Bicomu – programy chronické úrazy, odkyselení organismu a další. Po asi 4 terapiích jsem cítil úlevu, mohl jsem normálně chodit a do 1/2 roku již i sportovat. Na Achilovce je malý nebolestivý uzlík. Stav trvá 2. rok.
Senná rýma
U pacientky se senná rýma objevila poprvé v roce 1999. Svěděly a slzely jí oči, byly oteklé a trpěla dušností. K tomu se přidaly skvrny v obličeji a svědění po celém těle. Alergolog jí předepsal kortizonovou mast na oči a kortizonový sprej na průdušky. Otok očí po aplikaci kortizonové masti zmizel, ale zarudnutí a svědivost zůstala nadále. Kortizonový sprej ulevil sice průduškám, ale zapříčinil hodinu po aplikaci nevolnost. Nasazení této léčby bylo velmi neuspokojivé, proto hledala alternativy. Kalciové injekce se sérem z vlastní krve, akupunktura, neurální terapie a masáže reflexních oblastí nohou nepřinesly žádný výrazný úspěch. V polovině března 2001 vyhledala pacientka terapeutku Bicom. V bioenergetickém testu byly vyhodnoceny různé pylové a potravinové alergie. Pylová alergie byla léčena přístrojem Bicom a na konci dubna byla pylová terapie ukončena. Pacientka zažila své první léto bez alergických potíží od roku 1996. Následovalo léčení zbylých alergií. Pacientka podstoupila celkem jedenáct terapií Bicom.
Podrážděný žaludek
Jeden italský pacient trpěl 30 let podrážděním žaludku. Obtíže se rok od roku zhoršovaly. Musel se vzdát svých oblíbených špaget, sklenky vína a dalších nápojů, protože mu činily zdravotní obtíže. Postupně se jeho stav zhoršoval tak, že nemohl skoro nic jíst a cítil se vyčerpaně. Biogenetický test s pomocí přístroje Bicom: výrazná nesnášenlivost pšenice a kravského mléka. Po dobu osmi týdnů následovala pravidelně každý týden terapie s protialergickými programy uloženými v přístroji. Během této doby se pacient vyhýbal konzumaci produktů obsahujících pšenici a kravské mléko. Týden od týdne mu bylo lépe a po ukončení terapie již neměl pacient žádné obtíže.
Alergie, astma (3 letý chlapec)
Chlapec trpěl od 1,5 roku výše uvedenými onemocněními. Byl opakovaně hospitalizován, každé 2 měsíce měl ATB na zápaly plic a bronchitidy, kromě klasické medicímy bylo vyzkoušeno mnnoho alternativních postupů. První ošetření s přístrojem BICOM proběhlo v srpnu 2010. ATB od té doby nebyly třeba ani jednou, obtíže se výrazně eliminovaly.

a mnoho dalších …

Chcete se objednat?

Nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Zavolejte nám!

NÁZORY KLIENTŮ

Jakou máte zkušenost s BICOMEM?

Dlouhodobě jsem se trápila s nesnesitelnou bolestí ruky. I přes několik návštěv různých doktorů, jsem stále nevěděla, co mi je. Vyhledala jsem proto jiné možnosti a šla na doporučení mých známých na BICOM. Hned po první návštěvě jsem věděla, proč mám takové bolesti. Bolesti byly z důvodu borélie, kterou doktoři nezjistili. Terapie mi hned napoprvé zabrala a bolesti odezněly. Po pár sezeních mi borélie z těla vymizela úplně.

Kristýna Mušec, Ostrava

CHCI SE OBJEDNAT

Objednávkový formulář